Jedného dňa, možno

film
Romantická komédia USA (2008). Willov život v skratke? Tri ľúbostné vzťahy, tri katastrofy a teraz posledná šanca na úspech v láske. Ale s kým? Tridsaťročný politický konzultant sa snaží rozumne vysvetliť svojej desaťročnej dcérke, prečo sa rozvádza s jej mamou, a prečo skrachovali aj jeho predchádzajúce ľúbostné vzťahy s inými ženami. Vďaka svojej dcére Will zistí, že pohľad do minulosti mu možno pomôže vyriešiť vlastnú budúcnosť. Skrátka, nikdy nie je neskoro dať láske druhú šancu. Sympatický tridsiatnik z Manhattanu Will Hayes sa práve rozvádza a jeho desaťročná dcéra Maya je zvedavá, ako vlastne žil pred svadbou s jej mamou. Will jej porozpráva o svojich ľúbostných úspechoch aj pádoch - o dievčati zo susedstva Emily, o najdôvernejšej priateľke April a napokon, o voľnomyšlienkárskej Summer. Tri romantické vzťahy, tri zlomené srdcia. Maya si skladá dohromady dieliky otcovej ľúbostnej skladačky a začína chápať, že láska vôbec nie je jednoduchá. A Will si vďaka dcére uvedomí, že nikdy nie je príliš neskoro na to, aby dal láske druhú šancu a po toľkých neúspechoch zažil aj životné víťazstvo.
Réžia A. Brooks
Hrajú R. Reynolds, E. Banksová, R. Weiszová, I. Fisherová, A. Breslinová, K. Kline, D. Luke, L. Balabanová, N. Serrano, A. Ferrara
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

To Kapitola 2

Horor USA/Kan. (2019).
film HBO 21:45

Krajina zatratených

film JOJ Plus 23:00

Život po životě

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.