Susedia na odstrel

film
Komédia USA (2014). Bitka o ulicu sa začína. Bývame vedľa samotného pekla! Túto vetu si pravidelne opakujú obyvatelia kedysi idylického predmestia, odkedy sa k nim prisťahovali milí, mladí, zábavní a extrémne hluční vysokoškoláci. Študentské bratstvo Delta Psí Beta, vedené Teddym a Peteom, totiž rozpútalo v ich susedstve hotové žúrovacie peklo. Mac a Kelly Radnerovci sú hrdí rodičia malého dievčatka Stelly. Vedia, že pre nich sa už divoké večierky skončili. Žijú v útulnom domčeku v tichej ulici na predmestí a pomaly sa pripravujú na krízu stredného veku. Keď si susedný dom prenajmú vysokoškoláci na čele s vyrysovaným krásavcom Teddym, zavetria nebezpečenstvo, ale najprv sa rozhodnú pre priateľský prístup. Navrhnú dodržiavanie nočného pokoja a záväzok nevolať políciu hneď, ak by sa niekedy večierok vymkol spod kontroly. Mladí manželia sa síce zúčastnia otváracej párty a poriadne sa zabavia, ale ďalšie dni už nemôžu spať pre obrovský hluk. Permanentná nočná jazda u susedov rozmetá všetky ušľachtilé záväzky. Po prvých nezhodách sa rozpúta boj vedený z oboch strán čím ďalej drsnejšími prostriedkami. Medzi oboma domami vypukne otvorená vojna, v ktorej sú povolené všetky zbrane. Zdá sa že unavení rodičia nemajú proti naštartovaným študentom žiadnu šancu, ale aj Mac a Kelly boli kedysi mladí a ešte nezabudli na niekoľko nepekných trikov, ktoré ich môžu zachrániť.
Réžia N. Stoller
Hrajú S. Rogen, R. Byrnová, Z. Efron, D. Franco, Ch. Mintz-Plasse, I. Barinholtz, L. Kudrowová, J. Carmichael, C. Roberts, J. Johnson
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Da Vinciho kód

Triler USA (2006).
film Dajto 20:15

Kingsman: Tajná služba

film JOJ Plus 20:25

Výkupné

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.