Panelák IX (19)

seriál
Kým Mirka s Denisou špekulujú o barmanovej orientácii, Zlatko (MARTIN KUSENDA) im predstaví svojho kamaráta z vysokej, fešáka hádzanára Jedľu a pozve ho do svojho bytu... Pred rybačkou na zamrznutom jazierku Emil (JURAJ SLEZÁČEK) dostal od Bartelta (OLDO HLAVÁČEK) sekerku na ľad. Pani Janke (BOŽIDARA TURZONOVOVÁ) sa nepáči, že dvaja páni v rokoch idú loviť ryby „na dierky“ v ľade. Veď už len ten názov neveští nič dobré... Milan (ALEXANDER BÁRTA) kúpil svadobnú cestu na lodi. Lenže Angie (MIRKA PARTLOVÁ) nemôže na loď ani len vstúpiť... Michal (MARIÁN MIEZGA) si zmýli deň odchodu na lyžovačku a má problém aj so psom. Kam dajú Harryho? Malá Miška Bajzová (MIŠKA JAVORČEKOVÁ) žiarli na Dušana, že má malého Sebastiána. Maslák (JÁN KOLENÍK) vyplaší Fedora (ŠTEFAN SKRÚCANÝ), že musí odísť z Bratislavy, ale jeho Monča (DADA DUDITŠOVÁ) chce zostať, keď kšefty idú... Dušan (ROMAN LUKNÁR) s Patrikom (SAMUEL SPIŠÁK) kúpu Sebastiána. Malý Gargamel dá Jančovcom poriadne zabrať. Sonička má iné starosti, musí sa venovať práci a odchádza z bytu. Jana sa chystá štrikovať svetrík. Paťo a Zuzka (KLAUDIA KOLEMBUSOVÁ) si rozumejú aj bez sexu. Egon (MATEJ LANDL) má pre Alicu (ZUZANA VAČKOVÁ) kamaráta. Dušan sa zbavuje príbuzných z východu. Doktor Matúš (DUŠAN KOLLÁR) pozve Kláriku (LUCIA LUŽINSKÁ) na večeru. Vysvitne, že viacero žien chce od neho dieťa. Ale doktor Matúš nechce byť otcom!
Réžia T. Jančo, M. Volný, M. Tutoky, A. Horečná, B. Mišík
Hrajú D. Mórová, V. Kobielsky, M. Miezga, B. Turzonovová, J. Slezáček, Z. Mauréry, Z. Vačková, M. Landl, A. Bárta, J. Koleník, M. Partlová, R. Jakab, B. Bystriansky, D. Mackovičová, R. Luknár, Z. Haasová, M. Haasová, S. Spišák, D. Duditšová, Š. Skrúcaný, L. Konrád, Ľ. Očková-Konrádová, A. Stanková, A. Mojžišová, D. Szabó, L. Lužinská, I. Kuxová, K. Turjanová, P. Topoľský, M. Ondrík, P. Kadlečík, D. Kavaschová, D. Matušová, D. Jurčová, M. Zelenáková
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.