Kosti VIII (8/24)

seriál
Mysteriózny seriál USA (2012). Pouličný umelec Seth Zalinsky, ktorý tajne nanáša svoje dielo na billboard, spadne priamo do svojho vlastného lepidla a zároveň aj akýchsi do ľudských pozostatkov. Jeffersonský tím stojí pred ťažkou úlohou – nielenže musia zistiť identitu pozostatkov, ale musia nájsť aj spôsob, ako odstrániť časti mŕtvoly, ktoré sú stále prilepené na umelcovi. Medzitým agent Booth skúša svoje šťastie v komediálnom klube na večeru Open Mic, aby tam mohol hľadať potenciálnych podozrivých. Vyšetrovanie mimoriadne ovplyvní Angelu – vďaka láske k umeniu ju začne priťahovať zmienený pouličný umelec... Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kosti obete! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete.
Réžia I. Toynton
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, E. Millegan, T. J. Thyne, J. Adams, T. Taylorová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.