Policajné prípady

seriál
Krádež v električke Polícia zakročí pri hádke medzi Elenou (63) a Táňou (27). Táňa obviňuje Elenu z ublíženia jej dieťaťu (5). Elena tvrdí, že jej Táňa s dcérou v električke ukradli obálku s dôchodkom. Táňa to popiera, no po preverení jej totožnosti vysvitne najavo, že bola viackrát obvinená z krádeže. Pri pokuse o útek je chytená políciou a zatknutá. Obálka s dôchodkom sa skrýva v plyšovom mackovi jej dcéry, ktorá bude predaná sociálke. Prázdny kočík Monike (27) niekto ukradol z kočíka malú dcérku. Polícia objaví v parku Milana (34), ktorý drží v náruči malé dieťa. Monika tvrdí, že ide o jej zmiznutú dcéru. Milanova manželka Blažena (29) sa manžela zastáva – ich dieťa dokonca nie je dievča, ale chlapec. Do situácie prichádza Roman (33), Monikin manžel. Ospravedlňuje sa za Monikino správanie. Pri pôrode im zomrela dcérka a doteraz sa s tým nevyrovnala. Návrat z väzenia Polícia je privolaná kvôli vlámaniu do rodinného domu. V dome zvádza súboj Marek (23) s Danielom (29). Keď Marek zbadá políciu snaží sa uniknúť, no zadržia ho. Vyšetrovanie ukáže, že Marek je bývalý priateľ Moniky (26) a otec Tamarky (3), ktorý sa len nedávno vrátil z väzenia. Monika si počas Markovho pobytu za mrežami našla nového priateľa a nechcela ho pustiť k Tamarke (3). Rozhodol sa teda vlámať za dcérou do domu. Polícia Mareka odvedú. Fetiš Žanete (23) zmizla spodná bielizeň zo skrinky na plavárni. Manažér plavárne Rastislav (41) tvrdí, že kľúče ma len zákazník a on, no odmieta svoju vinu. Krik v soláriu privedie políciu k Ingrid (38), ktorá videla staršieho muža privoniavať si k jej bielizni. Rastislav v opise spoznáva ich nového upratovača Pavla (56). Polícia v upratovacej miestnosti objavuje ukradnutú spodnú bielizeň a Pavla odvádza na stanicu.
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.