Policajné prípady

seriál
Autobusový zájazd Polícia pri obchôdzke objaví plačúcu Justínu (71). Bola s manželom Gustávom (72) na zájazde a ten ju po hádke nechal v cudzom meste samú. Odišiel preč aj so zájazdom. Polícia kontaktuje napriek Justíninej nevôli autobusovú spoločnosť. Šofér Patrik (33) tvrdí, že v autobuse sa nenachádza ani Gustav. Polícia sa s vystrašenou Justínou vydá do reštaurácie, kde prebehla hádka. Objavia tam Gustáva, ktorý rovnako ako Justína nadobudol dojem, že ho po hádke opustila. Streľba v centre voľného času V centre voľného času postrelil Maroš (13) airsoftovou zbraňou rómske dievčatko Majku (11). Polícia nájde Maroša zavretého na záchode. Majke ublížiť nechcel, no vysmievala sa mu ako tancuje. Po príchode Marošovho otca Borisa (32) vysvitne, že práve on dal Marošovi zbraň, pretože centrum začali navštevovať podľa jeho slov neprispôsobiví občania a cudzinci. Polícia predvolá oboch na policajnú stanicu a napomenie Borisa, aby sa vyhol xenofóbnym rečiam. Podzemné parkovisko Imrich (41) nahnevane tlčie do parkovacieho automatu. Automat mu zožral parkovací lístok, obslužný personál nikde a on sa nevie dostať z parkoviska. Manažérka parkoviska Lenka (34), Imrichová sestra, ho obviňuje, že je klamár a nezaplatil za parkovné. Navyše sa zdá, že keď chcel odísť bez platenia ublížil zamestnankyni Zuzane (53), po ktorej zostali na zemi stopy krvi. Obetavá dcéra Monika (16) zavolá políciu, lebo jej kamarátka Elena (16) je držaná proti vôli v byte s dvomi chlapcami. Policajti v byte objavia sporo odetú Elenu s Marekom (18) a Samom (18). Elena tvrdí, že sa nič nedeje, na čo ju Monika vyzýva, aby povedala pravdu. Do bytu prichádza privolaná Elenina mama Viera (44), ktorá v Marekovi spoznáva syna jej šéfa.
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.