Policajné prípady

seriál
Nič sa nedeje Oliver (53) je obvinený z domáceho násilia, no jeho manželka Marta (52) to odmieta. Suseda Elena (64), ktorá políciu privolala, však tvrdí, že násilie nepácha manžel, ale ich drogovo závislý syn Oliver ml. (21). Polícia objaví Olivera v kúpeľni a zabráni mu v úteku. Hypochondria Ivana (16) zavolá políciu. Na dvore vyčíňa neznámy muž (54) vyhrážajúci sa jej otcovi Karolovi (44), že je vrah a zomrie. Karol je lekár a muž tvrdí, že mu nechce pomôcť pri liečbe nádoru a tak umiera. Vysvitne, že muž je medzi lekármi známy hypochonder a svoje choroby predstiera. Dron útočí Matildu (82) zraní havarovaný dron. Jej vnučka Miška (18) sa domnieva, že ich sledoval sused František (46). Ten priznáva, že je majiteľom dronu, no obvinenie odmieta. Vysvitne, že haváriu dronu nechtiac zapríčinil Františkov syn Tomáš (12), ktorý je do Mišky tajne zamilovaný. Čerstvý otec Vasil (46) spôsobil nehodu, po ktorej zranený Šimon (23) zmizol do neďalekého domu. Šimon tvrdí, že je v poriadku, no z polície je nervózny. Pokúsi sa o útek. Ukáže sa, že Šimon je väzeň a nedodržal povolenú 24 hodinovú vychádzku, po ktorej sa mal vrátiť naspäť. Jeho priateľka mala komplikovaný pôrod a chcel zostať s ňou.
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.