Umenie zaľúbiť sa

film
Vanessa Brentová (Kimberly-Sue Murray) je umelkyňa, ktorá bola poverená vytvorením nástennej maľby pre miestnu nemocnicu v meste Rust Creek. Nate Dalton (Josh Dean), architektonický inžinier, ktorý sa chystá na rozšírenie tej istej nemocnice, je v meste nielen kvôli práci, ale aj kvôli zotaveniu sa po bolestivom rozvode. Keď sa títo dvaja stretnú, okamžite cítia vzájomnú príťažlivosť, a to aj napriek niektorým výhradám. Keď sa postupne zbližujú, vysvitne, že Vanessa svojou chuťou do života maskuje srdcervúce lekárske tajomstvo. Ich rodiaci sa vzťah narazí na prekážku, keď Vanessa čelí zdravotným problémom a Natea začne prenasledovať jeho minulosť. Rozhodne sa Nate pre návrat k žene, ktorá mu zlomila srdce, alebo bude pokračovať v živote so ženou, ktorej už možno nezostáva veľa času?
Réžia J. G. Dyck
Hrajú K. S. Murrayová, J. Dean, K. Bishopová, M. Brown
Rok výroby 2019
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.