Rosamunde Pilcherová: Tajomstvo minulosti

film
Ornitologička Dr. Mia Campbellová (Florentine Lahmová) prevezme po otcovi, profesorovi Campbellovi sokoliarstvo. Preslávený vedec zmizol počas exkurzie. Mia veľmi trpí stratou svojho otca a rozhodne sa realizovať svoj sen. Kým nie je preukázaná smrť otca, nemôže voľne nakladať so svojím dedičstvom. Časť majetku odkázal profesor na svojho najlepšieho priateľa, ktorý medzičasom zomrel a tento podiel pripadol na jeho syna Jakea. Vášnivý pilot Jake Silver (Marcus Grüsser) má svoje vlastné plány s dedičstvom. Chce vybudovať modernú vrtuľníkovú základňu v blízkosti pobrežia. Podporu pre svoj plán nájde aj u svojej matky Frances (Monika Peitschová), ako aj u miestnych investorov. Kvôli vysporiadaniu dedičstva sú Mia a Jake nútení spolupracovať. Čoskoro obaja cítia, že ich spája oveľa viac ako len spoločné dedičstvo. Z rivalov sa stávajú milenci. V Gillian Simpsonovej (Olivia Pascalalová), ktorá roky viedla otcovu domácnosť, má Mia dôverníčku a je pre ňu akoby druhou matkou. Nedokáže sa však Mii priznať, že so svojím priateľom Frankom Holdenom (Hartmut Schreier) plánujú nový život v Londýne. Neoceniteľným pomocníkom pre Miu sa zdá byť aj Alan Rider (Peter Nitzsche), vynikajúci sokoliar a spolupracovník jej otca. Nikto však netuší, že Alan vymyslel podvodný plán, ktorý je pre všetky strany veľkým nebezpečenstvom a Mia sa dostáva do situácie, kedy je jej vzťah vystavený ťažkej skúške.
Réžia D. Kehler
Hrajú F. Lahmeová, M. Grüsser, M. Peitschová, O. Pascalová
Rok výroby 2009
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.