Skutočné príbehy (1)

seriál
Vypadni, miláčik! Seriál SR (2017). Namiesto rozvodu sa muž všemožne snaží zbaviť svoju manželku svojprávnosti a dostať ju na psychiatriu. Úspešný právnik a excentrická umelkyňa, to sú hlavní aktéri príbehu o vášni, láske a zrade. Emília a Jozef sa po rokoch spoločného života stali jedným z najznámejších celebritných párov. Jozefa ohúrila Emíliina bezprostrednosť, humor a nemálo aj otvorený vzťah k rôznym sexuálnym praktikám. Cítil sa pri nej mladší a po večierkoch sa ňou pýšil. Po nejakom čase sa dokonca zobrali a Emily si naplno začala užívať život na vysokej nohe. So živelnou ženou to však Jozef nemá také ľahké, ako si na začiatku predstavoval. Po jej nespočetných hysterických a alkoholových excesoch sa napokon rozhodne, že sa jej zbaví a s pomocou svojho najlepšieho priateľa, taktiež právnika, vymyslí celkom netradičný plán. Namiesto rozvodu sa Jozef všemožne snaží zbaviť svoju manželku svojprávnosti a dostať ju na psychiatriu. To všetko len pre to, aby si nemusel ukrajovať zo svojho majetku a mohol žiť nový život po boku mladej milenky. Podarí sa mu zrealizovať svoj desivý plán? Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia L. Hanulák
Hrajú J. Vajda, H. Kecerová, J. Greššo, L. Sabolová, M. Nemec
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.