Ano, šéfe!

zábava
Reštaurácia U tlustých je umiestnená v atraktívnej lokalite Lednicko-Valtického areálu, priamo na hlavnej ceste pri Lednickom zámku. Je súčasťou rodinného domu a celý objekt, vrátane priľahlého kvetinárstva, patrí rodine Tlustých od nepamäti. Andrej Tlustý nemá prevádzkové problémy, nepotrebuje pomôcť s návštevnosťou. Je to dobrodruh a "všeumelec", ktorý má skúsenosti so stavbou drevených domov v USA, prevádzkoval tiež produkčnú firmu, ktorá zabezpečovala turné skupiny Kabát. V súčasnosti má firmu, ktorá "vyrába" ručne nakladané syry. Syry nie sú ich vlastnej výroby, len ich sami naložia a potom rozvážajú po celej republike. V reštaurácii sú dvaja kuchári - jeden z nich, Ján, dokonca pracoval v hoteli Marriot sa Zdeňkom Pohlreichom. Podnik sa dá charakterizovať ako stredne veľký, uprostred je zastrešené detské ihrisko. Vďaka turisticky atraktívnej lokalite prosperujú, ale predstava Andreja Hrubého je pretvoriť túto reštauráciu v luxusný podnik, ktorý by zarobil rovnaké množstvo peňazí pri menšom počte jedál. Sám nemá konkrétnu ideu, ako to má naozaj vyzerať v kuchyni a na pľaci, ale určite vraj spozná, kedy "to bude ono". Majitelia chcú zmeniť skladbu jedál, ich prezentáciu, servis - skrátka celý chod podniku. Od Zdeňka Pohlreicha tak očakávajú, že im pomôže nabehnúť práve na tento koncept. A to je veľká výzva pre svojrázneho šéfa, ktorý sa iste s chuťou a vervou sebe vlastnou pustí do práce.
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.