Ohnivý kuře II (98)

seriál
Burák sa prebudil z bezvedomia. Je u neho Mike s Verunou. Tá mu rozpráva čo sa dialo, a že takmer umrel. Burák jej neverí, Veruna predsa vie preháňať. Doktor, ktorý mu zachránil život, mu ale potvrdí to isté. Burákovi konečne dôjde, že takmer umrel. Musí začať naplno žiť! Prečo ale nikomu nepovie, keď ho prepustia z nemocnice? A prečo Verune nedvíha telefón? Čo má znamenať záhadný odkaz v cukrárni? "Ahoj Veru, musíme sa porozprávať, stretneme sa doma o ôsmej". Viktor ponúka Manke väčšinový podiel a vedenie firmy. Manka na to pristúpi. Bude jej to ale niečo platné? Dokáže si ustrážiť svoje investície? Alena ďalej pomáha Kohoutovi v jeho premene a na Táňu to začína pomaly zaberať. Kohout je šťastný a zamilovaný. Kohout potom ale Jonášovi prezradí niečo, o čom Jonáš nevedel. Jonáš je veľmi žiarlivý a kvôli tomu sa rozíde s Alenou. Tá sa chce Kohoutovi pomstiť. A čo na to Táňa? Janáková svoju starostlivosť o Soňu a miminko začína už vážne preháňať. Dokonca povolá tetu Helenu s kyvadielkom. Soni to príde celé nezmyselné a vyšetreniu sa bráni. Keď sa napokon vyšetriť nechá, Helena má pre ňu množstvo doporučení a obmedzení. Soňa už toho má definitívne plné zuby.
Réžia L. Buchar
Hrajú J. Prachař, J. Dolanský, L. Polišenská, N. Lichý, M. Suchánek, L. Rybová, L. Krobotová, R. Genzer, A. Mihulová, O. Brousek, J. Polášek, B. Seidlová, M. Preissová, K. Svarinská, J. Smutná, I. Korolová, D. Pfauserová, B. Mottlová a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Da Vinciho kód

Triler USA (2006).
film Dajto 20:15

Kingsman: Tajná služba

film JOJ Plus 20:25

Výkupné

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.