True Blood - Pravá krev VII (9)

seriál
Populární seriál Alana Balla (držitele Oscara, ceny Emmy a tvůrce seriálu Odpočívej v pokoji), natočený na motivy románů Charlaine Harrisové, se vrací v závěrečné sedmé řadě. Počáteční bitva mezi upíry nakaženými hepatitidou "V" a jejich kořistí v Bon Temps připraví scénu pro řadu hrůzyplných událostí, v nichž se proplétají osudy Sookie, Billa, Erica, Jasona, Sama, Alcida, Tary, jejich lidských i upířích spojenců a protivníků. Některé z našich hrdinů čeká krutý osud, zatímco jiní uniknou smrti (doopravdy i jinak), aby vytvořily vztahy, v nichž budou žít šťastně až na věky. To vše k velkému překvapení a nakonec i k uspokojení fanoušků této upírské ságy.
Réžia H. Deutch
Hrajú A. Paquinová, S. Moyer, A. Skarsgard, R. Kwanten, N. Ellis
Rok výroby 2014
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.