Sestričky III

seriál
III. 10 Dano bojuje o život. Ema nikomu nepovie, čo sa v skutočnosti medzi nimi stalo. Táňa a Peter rušia svadobnú cestu. Peter jej oznamuje smutnú správu, ktorá otrasie Tániným životom. Garinová Táni vysvetľuje, čo by bolo pre ňu najlepšie, ale Táňa váha. Má strach, že príde o dieťa. Danov stav sa zlepšuje, dokonca sa preberá. Ema stojí pri ňom, presviedča ho, že to spolu zvládnu, ale Dano sa rozhodne inak. Helena nechápe, prečo s ňou Oliver nekomunikuje a pochopí to, až keď za ňou prídu policajti s obvinením, ktoré na ňu podal Oliver. Filip sa rozhodne, že lukratívnu ponuku prijme a chce z nemocnice odísť. Nora a Vilo pôsobia ako šťastný pár, Chromík nechápe, čo sa stalo. Garinová ďakuje Filipovi, že jej zachránil život. Filip si uvedomí, čo všetko mu bude v novej práci chýbať. Táňa sa rozhodne urobiť všetko preto, aby zachránila svoje dieťa. Strhujúce príbehy z nemocničného i súkromného prostredia. V nových častiach sa môžete tešiť na šokujúce zápletky, drámy či príbehy pacientov, z ktorých vám bude tuhnúť krv v žilách. Sprevádzať vás nimi bude opäť hviezdne obsadenie v podaní herečiek Kristíny Svarinskej, Anikó Vargovej, Kristíny Madarovej či Dany Košickej. V tretej sérii tiež nebude núdza o charizmatických doktorov, ktorých si opäť zahrá, ako inak, mužská herecká elita.
Hrajú K. Svarinská, D. Košická, A. Vargová, K. Madarová, A. Šišková, M. Mňahončák, R. Zach
Rok výroby 2020
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.