Policajné prípady

seriál
Nedorozumenie Naďa (22) je uväznená v cudzom byte a nevie ako sa tam ocitla. Políciu zavolala suseda Jarmila (67). Tvrdí, že v byte žije pochybný nájomník, ktorý určite predáva drogy. Naďu prichádza vyslobodiť majiteľ bytu Bohuslav (58). Keď sa na mieste objaví aj nájomník Michal (24) vysvitne, že Nadi ponúkol pomoc, keď sa deň predtým opila v bare, tá si to však nepamätala. Pedantný sused Jozefovi (52) ukradli auto. Zabudol kľúče v zapaľovaní, keď sa vracal domov pre pracovné dokumenty. Výpoveď si natáča na mobil Marián (16). Keď si ho policajti všimnú, snaží sa utiecť. Po dolapení sa chlapec prizná, že s partiou kamošov odtlačili Jozefovo auto ako odplatu za to, že im dennodenne nadáva. Opatrovateľka Polícia dostane hlásenie, že v jednom z jazdných pruhov jazdí chlapec (5) na šliapacom autíčku. Chlapec prezradí, že ho poslala pestúnka (33) po cigarety. Polícia situáciu preveruje. Pestúnka sa zatvorí v izbe a chce vyskočiť z okna, pokiaľ neodídu. Polícii sa ju podarí zadržať. Informujú o záležitosti chlapcovu mamu a odvedú pestúnku so sebou. Susedská vojna Henrich (46) objaví na záhrade suseda Zdena (47), ktorý ho fyzicky napadne. Zdeno podozrieva Henricha, že mu ukradol a zabil psa. Do prípadu vnesie svetlo Henrichova dcéra Renáta (16), ktorá vzala psa k veterinárovi, lebo mal početné zranenia na krku. Zdeno je podozrivý, že používal psa na ilegálne psie zápasy a bude ďalej vyšetrovaný.
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.