Policajné prípady

seriál
Záhradná párty Svetlana (54) zavolá políciu kvôli hlučnej párty u susedov. Hliadka situáciu preverí a usporiadateľ, syn neprítomných rodičov Rudolf (20), zaplatí pokutu. Pred domom však zastavuje auto skutočného syna majiteľov domu. Dyslexia Gvendolína (61) nahlási o pomoc volajúce dieťa zatvorené u susedov v byte. Polícia nadviaže kontakt s malou Lenkou (9). Sťažuje sa, že jej mama nepomáha s domácimi úlohami. Mária (33), Lenkina mama vracajúca sa z nákupov, vysvetľuje polícii,čo sa tu naozaj deje. Nemravní Zdena (61) upozorní políciu na sex na verejnosti v zaparkovanom aute. Aktérmi sú Dominika (25) a Tomáš (32). U oboch sa preukáže, že sú neverní svojím partnerom, no polícia ich len napomína. Spravodlivosť však chce vziať do svojich rúk Zdena, ktorú nezaujímajú svetské zákony, ale božia spravodlivosť. Rozhodne sa všetko povedať Tomášovej žene. Nespokojná staroba Henrichovi (74) odcudzili celú penziu. Riaditeľka domu seniorov Eva (48) to odmieta. Krátko na to Henrich prizná, že si krádež vymyslel. Políciu zavolal kvôli agresívnemu správaniu ošetrovateľa Juraja (32). Polícia sa stáva svedkom takéhoto správania, za čo Juraj dostáva výpoveď a je odvedený na stanicu.
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.