Ako zbaliť milionára

film
Slobodná mamička Alicja (Małgorzata Socha) si myslí, že by mohla konečne odvrátiť svoje nezdary v láske a zlú finančnú situáciu, keď sa zúčastní kurzu s názvom „Ako si vziať milionára“. Koniec koncov, najpredávanejšia ženská autorka a trénerka osobného rozvoja Sonia Babiczová (Małgorzata Foremniak) sľubuje, že odhalí všetky svoje najlepšie tipy a že z každej Popolušky dokáže urobiť princeznú. Podarí sa Alicji konečne uloviť partnera, ktorý nemá hlboko do vrecka? "Ako zbaliť milionára“ je komediálny sprievodca pre všetkých, ktorí snívajú o skutočnej láske a šťastnom vzťahu. Hlavné postavy filmu namiesto čakania na slepý osud, ktorý by im zoslal vytúženú lásku, berú veci do vlastných rúk a prihlásia sa na kurz, ktorý zaručuje nájdenie životného partnera. Samozrejme, ak sa mimochodom ukáže, že vyvolený je milionár, nikto sa nebude sťažovať. Existujú skutočne nejaké osvedčené metódy zvádzania, ktoré fungujú na všetkých mužov? Čo sa môže a čo sa nesmie robiť na prvom rande? Ako nájsť lásku a nepokaziť všetko za jeden deň?
Réžia F. Zylber
Hrajú M. Sochová, M. Malinowski, J. Steczkowská, M. Foremniaková, M. Roznerski, M. Czernecki
Rok výroby 2019
Krajina Poľsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.