Tom a Jerry: Luskáčik

film
Tak toto budú pekelne horúce Vianoce - odvekí „najlepší nepriatelia“ Tom a Jerry si totiž neprestávajú navzájom znepríjemňovať život ani počas sviatkov! Ale pekne po poriadku... Všetko sa to začalo vo chvíli, keď v opustenej budove opery malý Jerry začne snívať o tom, že sa jedného dňa stane veľkou hviezdou pódií – a zrazu sa mu toto želanie i vyplní! Udivený myšiačik sa tak ocitne v začarovanom kráľovstve, v ktorom nič nie je nemožné – sú tu napríklad lesy zo sladkostí, spievajúce snehové vločky, dokonca i živé hračky... Prešťastný Jerry sa nadšene hrá so svojimi novými priateľmi – a keď si zatancuje s prekrásnou balerínou z hracej skrinky, je tou azda najšťastnejšou myškou na svete! Nanešťastie mu však príjemné chvíle prekazí Tom, ktorý sa tu z ničoho nič objaví s tlupou túlavých mačiek, balerínu z hracej skrinky unesie a Vianočnú krajinu zanechá v totálnom chaose. Len Jerry dokáže Toma zastaviť – a keďže mu okrem smiešnej myšky Tuffy pomáhajú i mnohí ďalší noví priatelia, možno sa mu to dokonca i podarí!
Réžia S. Brandt
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.