Letecké katastrofy XIV (11/11)

dokument
Čo sa stalo s letom 370? Dokumentárny seriál Kan. (2015). 8. marca 2014 dôjde k jednej z najväčších leteckých záhad všetkých čias. Let číslo 370 spoločnosti Malaysia-Airlines s 239 pasažiermi na palube je na ceste z Kuala Lumpur do Pekingu. Tam však Boeing 777 nikdy nedorazí. Nad morom medzi Malajziou a Vietnamom odošlú piloti poslednú rádiovú správu. Krátko potom vietnamskí piloti zistia, že lietadlo opustilo svoju plánovanú dráhu a bez stopy zmizlo. Cyklus hraných dokumentárnych rekonštrukcií nám priblíži priebeh známych leteckých katastrof prostredníctvom obrazových a zvukových archívnych materiálov, výpovedí svedkov, pozostalých, leteckých odborníkov a vyšetrovateľov. Letecká doprava je najbezpečnejší spôsob prepravy osôb a vecí po celej našej planéte. Každú minútu sú vo vzduchu tisícky strojov letiacich všetkými možnými smermi. Väčšina z nich sa do svojho cieľa dostane bez vážnejších problémov. Sú ale chvíle, kedy sa posádka aj cestujúci dostanú do situácie, ktorá sa môže skončiť tragicky.
Réžia T. Wolochatiuk
Hrajú S. Bogaert, Von Flores, A. Sobretodo Jr., L. Kimberleyová, Z. Smadu, A. Nguyen
Rok výroby 2015
Krajina Kanada

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.