Súdna sieň

zábava
Láska kvitne v každom veku. SR (2012). Dezider a Elena, dvaja svieži penzisti, ona vdovica a on rozvedený, si žijú idylickým susedským životom, spolu varia, perú, kosia, maľujú... Tento super život sa náhle skončí, keď si pani Elenka privedie domov nového muža. Dezider doslova šalie a všemožne znepríjemňuje susede život. Jeho pes dennodenne špiní pred jej dvere, čím pani Elene vznikla škoda na majetku. Dnes, keď pani Elenka na súde žiada od Dezidera 800 eur na novú dlažbu, dozvie sa veľkú vec - Dezider ju celé roky nekonečne miluje! Jej mužovi na smrteľnej posteli sľúbil, že sa o ňu postará. Ach, ta láska nebeská – kvitne dokonca aj v šesťdesiatke! Účinkujú: J. Buršáková, I. Gontko, R. Názlerová, A. Balážová, J. Turčan, D. Tomšová, D. Ďuriník, I. Lukáčová a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.