Ano, šéfe!

zábava
Vlčárna - reštaurácia a penzión v jednom - stojí na Vlčí Hore v oblasti nazývanej České Švajčiarsko. Patrí rodine Panenkových - Tomášovi a Šárke. Obaja profesiou stavbári priznávajú, že sa vrhli do odvetvia, ktorému nerozumejú. Kým Tomáš sa venuje prevažne svojmu biznisu v Prahe, Šárka je srdcom a dušou Vlčárny. Vlčárna je veľmi príjemné miesto. Historickú budovu z roku 1776 Panenkovci kompletne a veľmi citlivo zrekonštruovali. Hoci je tu čisto a ani klasické "blafy" sa tu nevaria, Vlčárna si za dobu svojej existencie nenašla svoju stálu klientelu. Panenkovci netušia, kde je chyba. Či je to zlým jedálnym lístkom, kuchyňou alebo či je chyba niekde inde. Sami na to neprídu, a tak sa obrátili na Zdeňka Pohlreicha, aby im v nájdení zákazníkov pomohol. Personálu krčmy velí Šárka. V kuchyni pracuje Pavlína. Tá nie je vyučená a vo Vlčárni skôr pomáhala ako pomocná kuchárka. Keď odišiel kuchár, prehovorila Šárka Pavlínu, aby ho v kuchyni zastúpila. "Záskok" trvá dodnes. Cez víkendy sa striedajú ešte ďalší dvaja kuchári - Pavol a Pavol. Ďalšou ženou v kuchyni aj na pľaci je pomocná sila Markétka, ktorej majiteľka Šárka hovorí multifunkčný chopper. Na pľaci sa striedajú dve dievčatá, jednou z nich je dcéra Panenkových, sympatická študentka Šárka. Napriek tomu, že reštaurácia vyzerá idylicky a kvalita jedál nie je katastrofická, majiteľka Šárka tvrdí, že je to "prúser". V tom ju utvrdzuje predovšetkým fakt, že aj keď si k nim zákazníci cestu nájdu, nevracajú sa. Podarilo sa Zdeňkovi Pohlreichovi nájsť to "niečo", čím by sa Vlčárna stala vyhlásenou? Uvidíte v dnešnej repríze relácii Áno, šéfe!
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.