Ano, šéfe!

zábava
Reštaurácia Kotelna v Záhradnom Meste na Prahe 10 je sídlisková reštaurácia. Pôvodne to bola naozaj kotolňa, z ktorej sa po prestavbách a úpravách stala reštaurácie Kotelna. Motto tejto reštaurácie ide v duchu s názvom: "Kotolňa vás teraz bude hriať ako na jazyku, tak na duši". V reštaurácii v zime horí krb, v lete poskytuje sídliskový azyl na neveľkej terase, umiestnenej medzi panelákmi. Menu Kotolne obsahuje vtipy, aby sa hosť pri čítaní jedálneho lístka aj pobavil. O prevádzku podniku sa stará manželka jedného z majiteľov, pani Riedlová, ktorá má radšej sladšie jedlá a v tomto duchu je zostavené aj menu reštaurácie. Pani Riedlová má dvoch starších synov a reštaurácia je pre ňu takmer ako ďalšie dieťa. Kotolňa však nedokáže prilákať dostatočné množstvo hostí. Ani večery a víkendy nie sú v návštevnosti uspokojivé. Manželia sa zhodujú na tom, že keď už do reštaurácie vložili toľko energie a peňazí, malo by sa im to niekedy konečne vrátiť. V kuchyni varia dvaja kuchári. Mladý Peter je suverén, jeho obľúbeným jedlom sú rebierka, na ktoré je ako kuchár pyšný. Druhý, starší kuchár Josef alias Pepa, chce svoju kariéru v kotolni potiahnuť až do dôchodku. Servírka Jana je ženská od rany, s kuchárom Petrom sa poznajú už z predchádzajúcej práce a majú vrelý priateľský vzťah. Ale už prichádza do Kotolne svojrázny šéf Zdeněk Pohlreich, nielen aby ochutnal a ohodnotil miestne pokrmy, ale predovšetkým preto, aby prišiel na to, prečo sem chodí tak málo klientov... Ako to v Kotelni dopadlo, uvidíte v repríze ďalšieho dielu Áno, šéfe! na Prima PLUS.
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.