Polda (1)

seriál
Komisár Michal Bříza (David Matásek) bol v roku 1995 pri zásahu proti mafii postrelený do hlavy. Následkom zranenia upadol do kómy, z ktorej sa prebudil po dvadsiatich rokoch. Do doby dotykových telefónov, Facebooku, navigácií, testov DNA a všadeprítomného fajčenia. Michal, ktorého žena už má nového partnera, sa vracia do života i práce ako superpolicajt z minulého storočia. Jeho starý parťák je teraz jeho nadriadeným. Ako nového parťáka dostáva absolventa policajnej akadémie, 25-ročného zelenáča Andreja (Igor Orozovič). Michalova vizáž i správanie drsňáka naráža na uhladenosť a postupy mladého kolegu. Ako sa Michal vysporiada s novým životom? Obstojí pri psychotestoch? A zvládne svoj prvý prípad s novým kolegom?
Réžia J. Fuit
Hrajú D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, L. Vlasáková, E. Maximová, J. Vyorálek, J. Kolesárová a ďalší
Rok výroby 2016
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.