Vinaři II (16)

seriál
Druhá séria kultového komediálneho seriálu o víne a ľuďoch okolo neho sa končí. Počas šestnástich dielov mohli diváci úspešného seriálu Vinaři prežívať osudy svojich obľúbených postáv z moravských viníc, ku ktorým sa pridali obyvatelia severočeského Strdína. Aj v poslednej časti nebude núdza o množstvo komických situácií. Tomicovi došla s Vlčkom a jeho neustálymi dotazmi pri návrate z Vatikánu trpezlivosť. Má ho plné zuby, a tak mu nič nepovie o svojom životnom rozhodnutí. Tauš pripravil obradnú polievku zo škorcov a všetko je pripravené na ochutnávku tohtoročného svätomartinského vína. Waldemar sa chystá poistiť si výhru v stávke o Hamplov vinohrad a posiela Venouše na Moravu, aby priviezol fľašu najlepšieho moravského svätomartinského.
Réžia P. Nikolaev
Hrajú V. Postránecký, M. Taclík, P. Liška, J. Čvančarová, L. Noha, T. Matonoha, P. Nečas, P. Vaněk, P. Šimčík a ďalší
Rok výroby 2015
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.