C.S.I.: Kriminálka Miami III (9)

seriál
Muž, ktorý spadol z budovy, pristál na hlave nič netušiaceho chodca. Nešťastník idúci náhodou po chodníku bol na mieste mŕtvy. Stopy na mieste činu dokážu, že prípad, ktorý spočiatku pripomína bizarnú náhodu ako zo zlého vtipu, je v skutočnosti úkladnou vraždou... Pri krádeži auta zavraždia mladú patologickú hazardnú hráčku, ktorá svojou nevyliečiteľnou vášňou priviedla rodinný podnik svojho muža na pokraj bankrotu. Bola to objednaná vražda alebo skutočná nehoda pri lúpeži? Kto ukradol mŕtvolu zo súdnej pitevne CSI?
Hrajú D. Caruso, E. Procterová, A. Rodriguez, K. Alexanderová, J. Togo, E. La Rueová
Rok výroby 2004
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.