Ochrana svedkov V (4)

seriál
Krimiseriál USA (2012). Dodávateľ liekov svedčí pred súdom proti svojmu klientovi - lekárovi, ktorý páchal nezákonnú činnosť. Svedok aj s rodinou sa dostanú do programu na ochranu svedkov. Problémy nastanú, keď vysvitne, že svedok je šťastne ženatý nielen s jednou jedinou ženou a začne sa dožadovať aj svojej druhej manželky, ktorá ho pozná pod iným menom. Federálni šerifovia Mary Shannonová a Marshall Mann budú mať plné ruky práce s jeho dvoma šťastnými manželkami, ktoré sa prvýkrát stretnú a zoznámia v ich programe ochrany svedkov. A k tomu všetkému zmizne svedkova dcéra Bonnie, ktorá sa zrejme vybrala na vytúžený lakrosový turnaj aj napriek prísnemu zákazu a hrozbe, že tým zničí celú svoju rodinu... Mary Shannonová pracuje v najutajovanejšej jednotke polície, v Programe ochrany svedkov, ako federálna šerifka. Jej úlohou je pomôcť svedkom začať nový život, v ktorom musia zabudnúť na to, že kedy mali rodinu, priateľov, známych či prácu. Začínajú od nuly a pre mnohých to nie je vôbec ľahké. Mnohí si nechcú pripustiť, že ak nedodržia prísne pravidlá programu, ohrozia nielen svoj život, ale aj životy svojich najbližších. Niektorí z nich sú profesionálnymi kriminálnikmi, iní sú však iba náhodnými svedkami zločinov. Mary musí svoju prácu utajiť aj pred svojou rodinou, čo komplikuje všetky vzťahy.
Réžia M. Fields
Hrajú M. McCormacková, F. Weller, P. Ben-Victor, R. Bostonová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.