Dr. House III (16)

seriál
Prísne tajné. Seriál USA (2007). House lieči vojenského veterána z Iraku. John Kelly sa sťažuje na vyčerpanie a bolesti, ktoré považuje za dôsledky povojnového syndrómu, ale príčina bude zrejme iná, možno aj prísne tajná... Príznaky sa zhoršujú, pacient trpí infekciou v ústach, necitlivosťou a únavou. Najprv si House všimne poškodenú sliznicu v jeho nose a to, že stráca vlasy a chlpy. Myslí si, že muž trpí zvláštnou genetickou chorobou, ktorá mu ničí vlásočnice. Keď však začne strácať aj zrak, sluch a pohyblivosť, snímka jeho mozgu odhalí tumor, ktorý tam pred týždňom, keď ho prezerali vojenskí lekári, ešte nebol. V Kellyho testoch sa napokon objavia stopy uránu a Houseov tím premýšľa, či vláda náhodou niečo pred verejnosťou neskrýva. Sám House trpí vážnymi zdravotnými problémami, ktoré mu spôsobilo užívanie Vicodinu. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia D. Sarafian
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.