Dr. House III (17)

seriál
Poloha plodu. Seriál USA (2007). Známu 42-ročnú tehotnú fotografku Emmu Sloanovú privezú do nemocnice po tom, čo uprostred dôležitého fotografovania s celebritným Tysonom Ritterom utrpela mozgovú príhodu. Keď pacientke zlyhávajú ľadviny, privolaný tím doktora Housea zistí, že problém má predovšetkým jej dieťa, ktoré čaká. Následná operácia odhalí, že plod má problémy s močovým mechúrom. Ten sa nevyvíja štandardne a dochádza k abnormálnemu rastu. Situáciu sa síce podarí vyriešiť operáciou, House však vie, že ani ďalší vývoj plodu nebude v poriadku, a preto tlačí pacientku k umelému prerušeniu tehotenstva. Dr. Gregory House má skutočne nevyberané spôsoby. K pacientom si dovolí čokoľvek a z toho, čo si o ňom myslia iní ľudia, si veľkú hlavu nerobí. Na druhej strane, tohto nekonvenčného lekára sprevádza vynikajúca povesť. Jeho inštinkt je neomylný a jeho metódy stopercentne účinné. Práve to z neho robí výnimočného lekára. Navyše, v komplikovaných medicínskych prípadoch sa vyslovene vyžíva. Zachraňovať životy je jednoducho jeho životné poslanie.
Réžia M. Shakman
Hrajú H. Laurie, L. Edelsteinová, O. Epps, R. S. Leonard, J. Morrisonová, J. Spencer
Rok výroby 2007
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.