Nikdy ťa neopustím (66)

seriál
66 Yigit je nahnevaný pre to, že Nur nechce odísť z reklamnej agentúry a príde si to vydiskutovať s Firatom. Iclal navštívi Kerema u neho doma a navrhne mu spojenectvo. Ten však nechce mať s jej špinavými hrami nič spoločné. Nur sa stretne s Keremom a požiada ho, aby mohla odísť z jeho reklamy bez finančnej sankcie. Kerem súhlasí. Iclal sľúbi Elmas, že urobí všetko pre to, aby ju dostala späť na usadlosť. Nur pristihne v kancelárii Iclal a Yigita pri tom, ako sa bozkávajú.
Hrajú T. Sayisman, A. Gülseová, S. Pekdemirová, A. Günayová, Y. Cevherová
Rok výroby 2015
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.