Hriešny zoznam II (1/15)

seriál
II. 1 Riley sa bojí, že dôstojník Nathan Young odhalí zoznam klientov. Na jej prekvapenie dôstojníka zavolal Kyle. Neskôr sa Riley s Evanom dozvedia, že Kyle je podozrivý z krádeže dodávky, v ktorej bol medený drôt, priamo z Evanovej firmy. Napriek varovaniu Linette, Evana a Lancey sa Riley rozhodne nájsť pre Kylea dobrého právnika. Kyleove zatknutie sa dostane na verejnosť. Riley sa snaží udržať túto správu v tajnosti pred deťmi. V podniku sa Riley trápi s pár zamestnancami, ktorí chcú odísť. Vracia sa preto Georgia, aby pomohla. Georgin nový priateľ netuší v čom Georgia podniká, preto trvá na tom, aby Riley aj naďalej riadila podnik, kým nevymyslí nejaký iný plán.
Hrajú J. Love Hewittová, L. Devinová, C. Egglesfield, C. Shepherdová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.