Hriešny zoznam II (6/15)

seriál
II. 6 Po teste plodnosti sa Lacey sťažuje Riley, že Dale o ňu stratil záujem a podozrieva ho, že si našiel milenku. Po inštalácii sledovacieho zariadenia vezme Lacey Riley do domu, kde Dalea videla s inou ženou. Keď nahnevane obviní svojho manžela z nevery sa ukáže, že Dale sa stretáva so svojou bývalou kapelou. Hudbou chcel odbúrať stres, ktorý doma pociťoval kvôli dieťaťu. Linette sa snaží vyhnúť oslave narodením a namiesto toho sa ďalej dávkuje liekmi proti bolesti. Neuvedomuje si, že jej závislosť na liekoch rastie. Lacey sa snaží v staronovom koníčku Dalea podporovať. Riley poprosí Georgiu, aby jej nový priateľ, umožnil Daleovi a jeho skupine vystúpiť v jeho klube. Pozve tiež významného producenta Lewisa Clarka, aby si ich vypočul. Keď ale presvedčia Riley, aby na pódiu zaspievala jednu pesničku, Lewisovi je jasné, kto je skutočnou hviezdou.
Hrajú J. Love Hewittová, L. Devinová, C. Egglesfield, C. Shepherdová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.