Kobra 11 V (2)

seriál
Vše je připraveno a svatbě mladého páru nestojí nic v cestě. V den svatby však přijde nevěsta i její spolujezdkyně při hrozivé havárii na dálnici o život. Motor automobilu, který nehodu způsobil, jednoduše explodoval. Majitel autodílny, která je zodpovědná za takto provedenou opravu, se snaží "uklidit" vrak do ústraní. To však není jediná věc, jež dělá policistům z Kobry 11 starosti. Bernd, přítel mrtvé, totiž přísahá pomstu. Tom a Semir se zoufale snaží zabránit další zbytečné smrti.
Hrajú R. Steinke, E. Atalay, Ch. Swabová, C Wieseová, D. Huhn, G. Vollmer
Rok výroby 2000
Krajina Nemecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.