Ohnivý kuře II (109)

seriál
Mike sa konečne Burákovi prizná, že sa mu Petra páči. Všetkým naokolo je jasné, že Petra je zamilovaná do Mika. Nad Mikom ale stále visí tieň Kláry. Podarí sa s tým Mikovi vyrovnať? A ako sa k tomu postaví Petra? Petre sa navyše stane nepríjemnosť na zjazdovke a zrazí sa s chlapíkom, ktorý sa vážne zraní. Okolo všetkého vypukne veľký mediálny humbuk. Jarda nezvláda splácať splátky na pôžičku, ktorú si vzal na kúpu liehovaru. Jeho veriteľ je netrpezlivý a keď sa dozvie, že Jarda liehovar nekúpil, znervóznie ešte viac a chce ďalšiu splátku vopred. Jarda sa má čo oháňať, aby peniaze zohnal. Pre tentokrát ho zachránia jeho poklady z detstva. Jana je presvedčená, že jej vzťah s Radkom prerástol vo vážnu známosť. O to viac sa jej nepáči, keď sa okolo Radka motá Pavlína. Radek chce Pavlíne pomôcť s jej kapelou a dohovára jej stretnutie s jedným slávnym muzikantom. Pavlína ale na stretnutie nedorazí. Prečo? Prsty v tom má Jana. A kto je ten slávny muzikant? Konopásek verí, že je paranoidný a rozhodne sa prenechať galérii svoju zbierku čo najskôr. To je ale čiara cez Robiho rozpočet. Robi musí konať. Cez svoje kontakty v Amerike zoženie prístroj, ktorý vie vyradiť všetky bezpečnostné systémy. Galéria ale ku Konopáskovi nasťahuje svojho človeka. Je to Robiho starý známy. A Robi ho rozhodne nevidí rád.
Réžia J. Chlumský
Hrajú J. Prachař, J. Dolanský, N. Lichý, M. Suchánek, L. Rybová, S. Rašilov, M. Dvořák, R. Genzer, O. Pavelka, O. Navrátil, E. Leimbergerová, M. Lambora, P. Pospíchal, P. Vaněk, B. Jánová, L. Hampl, A. Chocholatá, L. Něrgešová, D. Pfauserová, J. Ployhar, I. Korolová a ďalší
Rok výroby 2017
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.