Skutočné príbehy

seriál
Posledný záber. Seriál SR (2017). Martin bol mladý športovec, plavec na vrchole svojich síl, ktorého čakal postup na olympiádu. No jedno pošmyknutie na skale všetko zmení, Martin ochrnie a ostane pripútaný na vozíku. Jeho skvelý život a kariéra sa mu počas jednej minúty zrútia pred očami. Martin túto situáciu nesie psychicky veľmi ťažko, nedokáže nájsť oporu ani v snúbenici, odvracia sa od všetkých ľudí. No potom sa v nemocnici stretne s onkologickou pacientkou, dvanásťročnou Natáliou. A až toto mimoriadne optimistické a silné dievčatko plné životnej energie mu otvorí oči a vnesie do jeho života skutočný zázrak. Príbehy, aké dokáže napísať len sám život. Najzaujímavejšie príbehy píše sám život, a preto sa náš seriál inšpiroval výlučne diváckymi námetmi. V zaujímavom spracovaní a so skvelým hereckým obsadením ponúka divákom neobyčajné príbehy plné bizarných problémov a životných situácií, ktoré môžu postretnúť hocikoho z nás. Väčšinou sú to tragikomické príbehy s ľúbostnou alebo humorne ladenou zápletkou, aké dokáže vymyslieť len sám život. Ich hrdinovia sa vždy presvedčia na vlastnej koži, že stále platia staré známe pravdy - "Čert nikdy nespí!" a "Všetko zlé je na niečo dobré!".
Réžia K. Herczegová
Hrajú M. Kvietik, K. Andrejcová, K. Quayumová, V. Koleják, P. Trník
Rok výroby 2017
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.