Súdna sieň

zábava
Si obyčajný špekulant. SR (2012). 45-ročný Patrik pracoval ako stavebný robotník a špecializoval sa na zatepľovanie budov. Pred troma mesiacmi utrpel vážny úraz, čaká na vyplatenie peňazí za úraz, za poistku, ale dovtedy, bohužiaľ, nemá prostriedky, aby platil svojej bývalke alimenty na syna v sume 90 eur. Matka, 35-ročná Zuzana, je už na svojho exáka alergická a neverí mu ani to, že má nos medzi očami, pretože sa celé dva roky vyhovára, že sa mu lepí smola na päty a že fakt nemá prachy pre syna. Patrik chce znížiť výživné, kým sa postaví zase na nohy. Účinkujú: J. Penc, I. Gontko, J. Hittnerová-Frličková, J. Ondró, A. Katreniaková, P. Meszároš, R. Meľuch, J. Kubina a ďalší.
Réžia B. Mišík
Rok výroby 2012
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Harry Potter a Ohnivá čaša

Fantazijný film VB/USA (2005).
film Nova 20:20

8 MM

film Dajto 22:15

Farma

zábava Markíza 20:30

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.