Susedia

seriál
Policajná akadémia I.: František vyčíta Zuzane, že stále o seba nedbá. Zuzana tvrdí, že mu to vadí, lebo je celé dni doma a nepracuje. László je nevyspatý. Dychový alarm Ágostona každých päť minút pípa. Má ho namontovaný na kočíku aj postielke. Ildikó manipuluje Zuzanu, že postrážia aj Ágostona, keď už denno-denne strážia Evana. V parku mestský policajt prinúti Františka s Lászlóom upratať všetky špaky po fajčiaroch. Ukáže sa, že práve prebieha nábor na nových príslušníkov. Lászlóovým detským snom bolo stať sa policajtom. Hneď začne s prípravou na skúšky. Dokonca pôjde na zácvik. Predtým však dokončí posledné úpravy v byte a konečne tam odsťahujú Milku s Gergelym. František sa vráti do práce na Lesnej správe. Ako sa skončí Lászlóov konflikt s arogantným psíčkarom? Kto bude Ferovým šéfom? A vyspí sa konečne vo svojej posteli?
Hrajú P. Marcin, A. Kraus, Z. Tlučková, V. Ráková, M. Sládečková, D. Richterová
Rok výroby 2020
Krajina Slovensko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.