Kosti VIII (23/24)

seriál
Mysteriózny seriál USA (2012). Jeffersonský tím sa doslova preteká s časom pri vyšetrovaní vraždy novinárky Mie Garrettovej, ktorej telo nakazené neznámym vírusom sa našlo vo vreci s bioodpadom. Keď zmutovaný vírus, ktorý nakazil Miu, napadne aj stážistu Arastoa Vaziriho, jedinou šancou na jeho záchranu je rýchle vyriešenie Miinej vraždy. Tím musí spolupracovať na plné obrátky, veď ide o život jedného z nich, ktorý je – navyše – Caminým blízkym priateľom... Keď sa zločinecký génius Christopher Pelant vráti, aby sa pohral s Jeffersonským tímom pri ich najnovšom vyšetrovaní, tím odhalí, že séria vrážd úzko súvisí s agentmi FBI, blízkymi k Boothovi. Dr. Brennanová začne objavovať znamenia, že najbližším Pelantovým cieľom je pravdepodobne Booth a zhodnocuje svoj vzťah s Boothom... Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kosti obete! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete.
Réžia Ch. Lowe, D. Boreanaz
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T. J. Thyne, J. F. Daley, T. Taylorová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.