Kosti VIII (24/24)

seriál
Mysteriózny seriál USA (2012). Keď sa zločinecký génius Christopher Pelant vráti, aby sa pohral s Jeffersonským tímom pri jeho najnovšom vyšetrovaní, kriminalisti odhalia, že séria vrážd úzko súvisí s agentmi FBI, ktorí úzko spolupracujú s agentom Boothom. Dr. Sweets si postupom času uvedomí, že dôkazy sa mu zdajú akési povedomé. Dr. Brennanová začne objavovať znamenia, že najbližším Pelantovým cieľom je pravdepodobne agent Booth a zhodnocuje svoj blízky vzťah k nemu. Ak chcete objasniť vraždu, musíte pátrať až do špiku kosti obete! Emily Deschanelová ako brilantná súdna antropologička Dr. Temperence "Bones" Brennanová vládne výnimočnou schopnosťou odhaliť stopy ukryté v kostiach obete.
Réžia D. Boreanaz
Hrajú E. Deschanelová, D. Boreanaz, M. Conlinová, T. J. Thyne, T. Taylorová, J. Daley, P. Belcherová
Rok výroby 2012
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.