Valhala: Ríša bohov

film
Dobrodružný film Dán. (2019). Valhalla je podľa severskej mytológie veľká sieň slávy, miesto, kam prichádzajú spočinúť po smrti v boji udatní bojovníci. Vikinské deti Roskva a Tjalfe sa vydali na dobrodružnú cestu z Midgardu do Valhally s bohmi Thorom a Lokim. Ukázalo sa však, že život vo Valhalle ohrozuje obávaný vlk Fenrir a barbarskí úhlavní nepriatelia bohov Jotnar. Bok po boku s bohmi musia obe deti bojovať, aby zachránili Valhallu pred koncom sveta so strašným menom - Ragnarok. Odin, Thor, Loki a ďalší bohovia z Valhally sa musia postaviť svojmu osudu a odvrátiť Ragnarok, zánik svoj i celého sveta. Zo zajatia sa totiž oslobodil obrovský vlk Fenrir a bohom hrozí tá úplne posledná bitka s odvekým nepriateľom, s divokými obrami. Svoju úlohu v ich boji zohrajú aj dve deti, ktoré si zo sveta ľudí priviedol Thor ako otrokov. Výpravné fantasy v drsnejšom a temnejšom štýle Vikingov.
Réžia F. Ahmad
Hrajú R. Moller, D. Al-Jabouri, J. Lohmann, S. F. Christensen, R. Forghani, A. K. Nissen, A. Jessen
Rok výroby 2019
Krajina Dánsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Wars: Vzestup Skywalkera

Sci-fi film USA (2019). Lucasfilm a režisér J.J. Abrams znovu spojují síly, aby diváky vzali na epickou výpravu do předaleké galaxie. Ve strhujícím závěru stěžejní Ságy Skywalkerů se zrodí nové…
film HBO 3 23:45

Země policajtů

film Prima Cool 22:10

Smrtící léčba

film Nova Cinema 21:55

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.