Hriešny zoznam II (8/15)

seriál
II. 8 Riley sa po noci strávenej s Dylanom, za ktorú dostala 50 000 dolárov, musí vysporiadať s tým, že bola Kyleovi neverná. Prizná sa o všetkom Lacey, ktorá má na ňu tiež ťažké srdce. Evan zatiaľ sľúbi Katie, že s ňou pôjde tancovať. Kylea prepustia z väzenia, no Riley ho neprivíta najlepšie. Povie mu, že domov nemôže prichádzať a odchádzať kedy sa mu zachce. Georgia pozve Riley do kostola. Harold zas presvedčí Kylea a odporúča mu manželskú poradňu, ktorú vedie pastor. Evan naberá odvahu, aby pozval Shelby na rande. Selena aj naďalej žiarli na Dereka. Aj po nezhodách v rodine trvá Kyle na tom, aby Evan dodržal sľub a išiel s Katie na tancovačku.
Hrajú J. Love Hewittová, L. Devinová, C. Egglesfield, C. Shepherdová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.