Nikdy ťa neopustím (74)

seriál
74 Nur po odchode z domu nájde útočisko u sesternice Elmas v hotelovej izbe. Yigit sa márne snaží zistiť, kde sa Nur skrýva. Nakoniec miesto jej úkrytu vymámi z Hafize. Iclal hrá svoju hru dokonale - zájde za Hafize a so smútkom v hlase jej povie, že kvôli jej neteri bude vychovávať dieťa sama. Hafize zavolá Nur a prosí ju, aby nekradla otca Iclalinmu dieťatku. Nur preto zájde do advokátskej kancelárie, kde chce podať žiadosť o rozvod.
Hrajú T. Sayisman, A. Gülseová, S. Pekdemirová, A. Günayová, Y. Cevherová
Rok výroby 2015
Krajina Turecko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.