Hriešny zoznam II (14/15)

seriál
II. 14 Zatiaľ čo je Kyle doma spokojný, Riley je znepokojená, čo by sa mohlo stať, keď vyjde najavo všetko o prostitúcii v Rube. Georgii sa zdôverí, že zoznam je preč a podozrieva Grega Carlylea. Aby ochránila seba, svojich klientov, Georgiu aj personál, prikáže Selene zničiť finančné záznamy aj knihu návštev. Kyle je sklamaný, keď sa dozvie, že jeho pracovná ponuka trénera futbalového mužstva v škole je v skutočnosti práca obyčajného údržbára. Lacey a Dale sú len kúsok k tomu, aby si adoptovali dieťa. Vybrala si ich mladá matka, ktorá sa toho svojho chce vzdať.
Hrajú J. Love Hewittová, L. Devinová, C. Egglesfield, C. Shepherdová
Rok výroby 2013
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Dvojitý zásah

Akční film USA (1991). Dvojčata Chad a Alex jako jediní přežijí vyvraždění jejich celé rodiny. Každý vyrůstá v jiné zemi a prostředí, ale po 25 letech se setkávají, aby pomstili smrt svých rodičů.
film Prima Cool 22:35

Demolition Man

film Prima Cool 20:15

Osudný svah v Aspenu

film Nova Cinema 22:15

Veľká hra

Krimifilm Kan./USA (2017). Hazardná hra je lukratívny biznis. Skúste si zahrať aj vy. Skutočný príbeh Molly Bloomovej, profesionálnej lyžiarky, ktorá sa po zranení stala prevádzkarkou tajných herní…
film JOJ Plus 5.12. o 20:25

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ Plus 1.12. o 20:25

Harry Potter a Ohnivá čaša

film Nova 4.12. o 20:20
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.