Julie Lescautová X (5)

seriál
Komisárka Lescautová navštevuje vo väzení mladého Yassina Tekka, ktorý si odpykáva trest za vraždu Mottu. Mladík študuje a dostal trojdňovú priepustku. Nemá ale kam ísť. Julie ho odmieta. Medzitým sa pri policajnom zásahu proti antiglobalistom, ktorí nezákonne obsadili prázdny dom, dostane Roland do potýčky s jednou aktivistkou. Tá vzápätí padá zo schodov. Je na mieste mŕtva. Julie a jej tím sa púšťajú do vyšetrovania, Rolanda si berie do parády vnútorná inšpekcie. Čoskoro ale vyjde najavo, že žena zomrela na infarkt. Niekto jej pichol masívnu dávku vitamínu K, ktorý ruší účinky antikoagulantov, ktoré berie po operácii srdcovej chlopne. Catherine Cohenová teda bola zavraždená. Roland je očistený, po bitke v bare, kde ho slovne napadol opilec, je ale dočasne suspendovaný. Stačil sa ale zoznámiť sa staršou dcérou Julie - právničkou Sarah a preskočila iskra. Medzitým Julie na snímkach z incidentu spozná svoju mladšiu dcéru Elisabeth, zvanú Babou, ktorá mala byť údajne na druhom konci sveta. Zisťuje, že pracuje pre organizáciu Alter-Mundo, vedenú istým Miguelom Alvarezom. Komisárka sa s ňou chce porozprávať, ale všetko sa zvrhne v hádku.
Réžia R. Manzor
Hrajú V. Genestová, G. Gabriel, J. Lauretová a ďalší
Rok výroby 2013
Krajina Francúzsko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.