Päťdesiat odtieňov slobody

film
Romantický triler USA (2018). Nedajte si ujsť vyvrcholenie. Spoznajte pani Greyovú! Ak si myslíte, že vstupom do manželstva sa pre Anastasiu a Christiana končí všetka zábava a legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu, veľmi sa mýlite. Fenomén Päťdesiat odtieňov vstupuje do tretej, záverečnej fázy. Anasasia Steeleová a Christian Grey sa dobrovoľne zrieknu svojej slobody a pred svadobnými svedkami si povedia rozhodné áno. Žiť šťastne až do smrti im ale súdené nebude. Osud im totiž nachystal niekoľko nečakaných a veľmi nepríjemných prekvapení, ktoré im pikantný súkromný život dochutia ešte aj poriadnou dávkou napätia a hrôzy. Bolo by naivné predpokladať, že vstupom do manželstva Anastasia s Christianom zanechajú svoje pikantné sexuálne praktiky a legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu. Vynaliezavosť a fantázia novomanželov nepozná hranice, najmä keď sa vďaka rozprávkovému bohatstvu Christiana nemusia v ničom obmedzovať. Zároveň však Anastasia nehodlá byť manželkou uväznenou v zlatej klietke a rozhodne sa pokračovať v svojej úspešne rozbehnutej kariére knižnej redaktorky, čo Christian znáša so škrípaním zubov. Pracovná vyťaženosť a rastúca emancipovanosť Anastasie sa však čoskoro stane vážnym bezpečnostným rizikom pre ich vzťah. Z minulosti sa totiž vynorí jej bývalý kolega Jack Hyde, ktorý má s oboma manželmi nevybavené účty a pre pomstu je schopný urobiť čokoľvek. Lenže Anastasia už dávno nie je tá mladá, neistá a roztrasená študentka, ktorá má napísať rozhovor s miliardárom, ale čím ďalej sebavedomejšia pani Greyová, ktorá vie, že aj sloboda môže mať až päťdesiat odtieňov, a o žiaden z nich by nerada prišla.
Réžia J. Foley
Hrajú D. Johnsonová, J. Dornan, E. Johnson, R. Ora, L. Grimes, V. Rasuk, M. Martini, E. Mumfordová, J. Ehleová, M. G. Hardenová, B. Altman, A. Kebbelová, C. K. Rennie, K. Basingerová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

To Kapitola 2

Horor USA/Kan. (2019).
film HBO 21:45

Krajina zatratených

film JOJ Plus 23:00

Život po životě

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.