Priatelia V

seriál
V. 22 Rachel má infekciu v oku a Monica sa ju pokúša odviesť k známemu očnému špecialistovi. Joey dostal ponuku od začínajúceho nezávislého režiséra na hlavnú úlohu vo filme, ktorý sa má nakrúcať v Las Vegas. Chandler príliš tejto ponuke nedôveruje a svoj názor priateľovi prezradí. Monica zistí, že Rachel sa bojí obyčajných očných kvapiek. Predmetný Joey sa rozhnevá na Chandlera a odchádza sám autom do Las Vegas. V. 23 Joey márne čaká, kedy sa začne natáčať nezávislý film a stále sa hnevá na Chandlera. Monica náhodou stretáva svojho bývalého milenca, ale nechce to prezradiť Chandlerovi. Všetci priatelia odchádzajú do Las Vegas, kde chcú prekvapiť Joeyho. Len Rachel a Ross musia odletieť o deň neskôr. Chandler zistil, že Monica sa stretla s Richardom a cíti sa urazený. Ross náhodou večer uvidí v okne nahú Rachel a omylom sa domnieva, že ho chce zviesť. Na druhý deň spolu cestujú lietadlom a pokúšajú sa strápniť jeden druhého pred ďalšími cestujúcimi.
Hrajú J. Anistonová, C. Coxová, L. Kudrowová
Rok výroby 1998
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 22:40

Kingsman: Zlatý kruh

film JOJ 21:30

Star Wars: Epizoda VIII - Poslední z Jediů

film Nova Cinema 20:00

Avatar

Dobrodružné fantasy USA/VB (2009). Na nově nalezené planetě jménem Pandora objeví posádka na průzkumné misi velmi cenný minerál, který by měl na Zemi nevyčíslitelnou hodnotu. Lidé zde však mohou…
film Prima Cool 29.11. o 20:15

Osem hrozných

film Prima 28.11. o 22:40

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.