Beverly Hills 90210 (1/6)

seriál
Romantický seriál USA (2019). Reboot kultového seriálu z 90. rokov. Čas strávený spoločnou prípravou nového televízneho seriálu bude pre jeho tvorcov oveľa dôležitejší než samotné dielo, na ktorom pracujú. Devätnásť rokov po ukončení kultového seriálu Beverly Hills 90210 sa hlavní predstavitelia opäť stretávajú, aby nakrútili jeho pokračovanie a oživili tak zašlú slávu. Čas strávený spoločnou prípravou nového seriálu však bude pre jeho tvorcov a predstaviteľov oveľa zaujímavejší, zábavnejší a pikantnejší než výsledný produkt, na ktorom pracujú. Hviezdy kultového seriálu Beverly Hills 90210 z 90. rokov minulého storočia - Tori Spellingová, Jennie Garthová, Shannen Dohertyová, Jason Priestley, Ian Ziering, Brian Austin Green a Gabrielle Carterisová - sa stretnú v metropole zábavy Los Angeles, aby spolupracovali na oživení ich spoločného diela po dvadsiatich rokoch. Herci si však rýchlo uvedomia, že ich spoločné stretnutie po toľkých rokoch je oveľa zaujímavejšie než vymýšľanie príbehu novej série vzkrieseného seriálu. Čo sa stane, keď sa po rokoch znova stretnú prvé lásky, starí priatelia, úhlavní nepriatelia a oživia sa dávne vzťahy a romániky?
Réžia E. A. Rosenbaumová
Hrajú J. Priestley, S. Dohertyová, I. Ziering, T. Spellingová, B. A. Green, J. Garthová, G. Carterisová, T. Wood, La La Anthonyová, I. Sergei
Rok výroby 2019
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

To Kapitola 2

Horor USA/Kan. (2019).
film HBO 21:45

Krajina zatratených

film JOJ Plus 23:00

Život po životě

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.