Spravodlivosť v krvi IX (2)

seriál
Nový šéf. Krimiseriál USA (2018). Sid Gormley pomáha Dannymu a Baezovej vypátrať Raya Crossa, bývalého detektíva neworského policajného zboru, o ktorom si myslí, že môže predstavovať bezpečnostnú hrozbu pre policajného náčelníka Franka Reagana. Skorumpovaný Cross sa ušpinil peniazmi z drog a Frank ho poslal do dôchodku. Namiesto vďaky, že vyviazol bez trestu, sa mu chce pomstiť. Prokurátorka Erin Reaganová prehodnocuje agendu úradu štátneho zástupcu a rozhodne sa znovu otvoriť starý prípad vďaka novým faktom okolo smrti Monicy Grahamovej. Seržant Jamie Reagan je prevelený do iného okrsku, v ktorom ako nový šéf čelí množstvu vážnych problémov s podriadenými - sú to väčšinou nespoľahliví či skorumpovaní policajti. Príbehy rodiny newyorských policajtov, ktorí majú spravodlivosť k krvi. Ostrieľaných newyorských policajtov čakajú nové prípady. A zároveň aj nové rodinné problémy, ktoré sa policajnému klanu Reaganovcov nevyhýbajú doma ani v práci. Rodina Reaganovcov je už po niekoľko generácií neodmysliteľne spojená s newyorským. policajným zborom. Frank Reagan je policajný náčelník NYPD, jeho syn Danny ostrieľaný detektív, dcéra Erin je prokurátorka zvažujúca funkciu sudkyne a najmladší Jimmy pochôdzkar, ktorý vstúpil do policajného zboru, hoci ukončil právo na prestížnej univerzite.
Réžia R. Harmon
Hrajú D. Wahlberg, T. Selleck, B. Moynahanová, W. Estes, A. Carlsonová, S. Gayleová, M. Ramirezová, A. Hawková, G. Jbara, R. Clohessy, V. Rayová
Rok výroby 2018
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

To Kapitola 2

Horor USA/Kan. (2019).
film HBO 21:45

Krajina zatratených

film JOJ Plus 23:00

Život po životě

film Nova Cinema 20:00

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.