Neodvratná pomsta

film
Krimitriler USA (2009). Jeden chybný krok môže viesť k totálnej skaze. Malý gangster zabije drogového dílera netušiac, že pracoval pre najväčšieho mafiána v meste. Vincent, jeden z menej významných členov podsvetia, zabije drogového dílera na základe falošnej hlášky od iného dílera. V tej chvíli však netuší, že jeho obeť pracovala pre najväčšieho mafiánskeho bossa v celom okolí. Udalosti naberú rýchly spád a Vincent príde o svoju manželku Marisu. Jediný cieľ, pre ktorý sa mu ešte oplatí žiť, je pomsta. Joshua, ktorý je Vincentovou pravou rukou, teraz ľutuje, že predsa len nezavesil mafiánsky život na klinec, ako to chcel urobiť už dávnejšie. Mohol si zachrániť život. Teraz preklína svoju lojalitu, vďaka ktorej sa ocitol v tejto nepríjemnej a životu nebezpečnej situácii. Veľmi dobre si totiž uvedomuje, v čom sú obaja namočení a čo ich čaká.
Réžia F. Khalfoun
Hrajú H. Keitel, C. Gooding Jr., M. Ferrer, L. Varelaová, N. Gugliemi, A. Menesesová, J. Messner, L. Mandylor, M. Starr, P. Sampson
Rok výroby 2009
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Trek: Do neznáma

Za hranice známeho vesmíru. Práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku.
film Dajto 20:15

Santa má bráchu

film Nova Cinema 20:00

Poldovi v patách

film Nova Cinema 22:10

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.