Ženská na vrchole

film
Svojrázna a nezadaná majiteľka biokaviarne Helena (ANNA POLÍVKOVÁ) odchádza na podnet svojej tety Ely (JANA KRAUSOVÁ) s osemročným synom Mikulášom stráviť advent v pokoji na horách. Vďaka svojej roztržitosti či hre osudu sa však neocitne v luxusnom hoteli, ale vo vysokohorskej chate Samota, kde horal Richard (MARTIN DEJDAR) sprostredkúva adrenalínové športy. Samotár žije so svojou malou dcérkou Zuzkou a veľmi spoločenským bratom Mišom (MAREK NĚMEC), uznávaným členom horskej služby, milovníkom žien a zábavy. Helena netuší, že v rovnakom čase sa jej milujúca matka (JANA PREISSOVÁ) rozhodne prinútiť protestujúceho otca (BOLEK POLÍVKA), aby sa aj oni vydali na hory. Sú predsa Vianoce a rodina musí byť spolu! Vysnívaný odpočinok a pohoda sa pre Helenu menia na nečakané dobrodružstvo aj vďaka tomu, že malá Zuza považuje Pražákov za nechutných votrelcov, zatiaľ čo malý Mikuláš sa chce stať - tak ako Richard s Mišom - ozajstným horalom. Je jasné, že táto nesúrodá partička v snehom zapadnutej chate Samotke sa počas zimných sviatkov rozhodne nudiť nebude.
Réžia L. Kny
Hrajú A. Polívková, B. Polívka, M. Dejdar, J. Preissová, M. Němec, J. Krausová, A. Holoubek, D. Jurčová, R. Pomajbo, M. Adamczyk, M. Javšnik, M. Taclík, M. Malcová
Rok výroby 2019
Krajina Česko

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Star Trek: Do neznáma

Za hranice známeho vesmíru. Práve tam smeruje posádka lode Enterprise v pokračovaní legendárneho Star Treku.
film Dajto 20:15

Santa má bráchu

film Nova Cinema 20:00

Poldovi v patách

film Nova Cinema 22:10

Osem hrozných

Western USA (2015).
film Prima 28.11. o 22:40

Avatar

film Prima Cool 29.11. o 20:15

Exodus: Bohovia a králi

film JOJ Plus 27.11. o 20:25
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.