Vražedné čísla V (16)

seriál
Kry ma. Mysteriózny seriál USA (2008). Charliemu sa podarí identifikovať nebezpečnú drogu nazývanú havajský ľad. Pretože je jej zatiaľ iba obmedzená zásoba a funguje iba niekoľko podozrivých dílerov, bolo by dobré zastaviť dobrú distribúciu skôr, než sa rozšíri a jej cena stúpne. Od začiatku je zrejmé, že by sa do projektu mal niekto tajne zapojiť a Liz príde s nápadom, že jej známy Cam, ktorý pracuje v utajení v drogovom podsvetí už tri roky, by im mohol pomôcť nadviazať kontakt s dílermi. Akcia sa úspešne rozbieha... Za všetkým hľadaj... čísla! Špeciálny agent FBI Don Eppes osloví svojho geniálneho, matematicky nadaného mladšieho brata Charlesa, aby mu pomohol riešiť široké spektrum komplikovaných kriminálnych prípadov v Los Angeles. Je naozaj možné, aby rovnicami popísaná tabuľa priviedla políciu až k samotnému vrahovi?
Réžia R. Morrow
Hrajú R. Morrow, D. Krumholtz, J. Hirsch, P. MacNicol, A. Ballard, D. Bruno, N. Rawatová, S. Brownová, L. D. Phillips, D. Carradine
Rok výroby 2008
Krajina Spojené štáty

NAJČÍTANEJŠIE NA SME

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 20:30

Van Helsing

film JOJ Plus 20:30

Jack Reacher

film Markíza 20:30

Zoznámte sa, Joe Black

Romantický film USA (1998).
film Doma 17.1. o 20:30

Avengers: Nekonečná vojna

film JOJ 15.1. o 20:35

Van Helsing

film JOJ Plus 17.1. o 20:30
Dostávajte Tv tipy na svoj email
Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.